8370 Färglitografi
Olle Frank-Zén, signerad, motivets mått: 62x46
Såld: 200 kr
Såldes den 9 april 2012 -
8419 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2012 -
8423 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2012
Föremål som liknar färglitografi Olle Frank-Zén
- Träfflista
- alla
- Visa alla